Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizim web sitelerimizi, yaptığımız işlerin resimlerini taklit eden kişilerden sakınınız.
Fayans seramik ustaları arasında Ankara da yaptığımız hizmeti internete taşıyan ilk uzman fayans seramik ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

DİKKAT !!! Su tesisatını yenilemeden fayans uygulaması yaptırmayınız !

Banyo, wc, mutfak gibi ıslak zeminlerin fayanslarını değiştirmeden önce eskimiş olan su tesisatınızıda yenilemeniz gerekmektedir.
Eğer fayanslarınız döşenmeden önce eskimiş olan su tesisatınızı yeniletmezseniz sonrasında daha büyük masfarlarla karşılaşabilirsiniz.
Banyo, wc, mutfak gibi ıslak zeminleri yenilememizdeki amaç görsellik, sağlamlık ve uzun ömürlü olması ise; eski su tesisatının çürümesinden kaynaklanan ve kısa sürede sorun oluşturabilecek bu durumu fayanslar döşenmeden elden geçirilmesi gerekmektedir.

Bu noktada devreye Ankarada su tesisatçısı olarak da hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.
Sonuçta fayans uygulama işçiliğinin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun, yenilenmiş bir temiz su tesisatı ve atık su tesisatı yapılan işin uzun vadede daha dayanıklı olması için gerekmektedir.
Sizin bilmeniz gereken gerçekten fayans işlemi 1 sefer yapılıyor, o kadar masraf yapıp sonrasında ileride oluşabilecek tesisat sorunları yüzünden ortaya düzgün bir sonuç çıkmamasi gerçekten üzücü hallere dönüşebiliyor.

İşlerimizi bizzat kendimiz yapıyoruz ve 1 lira almadan işimizi bitiriyoruz ve teslim ediyoruz. Ustalığımıza ve kişiliğimize güveniyoruz.

1.021 kez görüntülendi
DMCA.com Protection Status